×

У вашому кошику є товари

Оформити замовлення

До уваги чоловіків: шкідлива їжа впливає на зачаття.

Переглядів: 1234 Коментарі: 0

Плануєте дитину? Перегляньте своє харчування. Американські та данські вчені провели дослідження, у якому виявили, що шкідлива їжа значно зменшує кількість сперматозоїдів. (дані The Independent). У експерименті використовувалися зразки сперми близько 3 тис. чоловіків, середній вік яких становив 19 років і які проходили регулярний медичний огляд перед вступом до збройних сил Данії на національну службу.
Експерти виявили, що чоловіки, які дотримувалися "розумної" збалансованої дієти з великою кількістю риби, пісного м'яса, фруктів і овочів, мали найбільш здоровий загальний рівень сперматозоїдів.
Друге місце посіли вегетаріанці, чиї дієти містили сою і яйця. Третіми за рівнем сперматозоїдів стали чоловіки, які перебували на скандинавській дієті з великою кількістю обробленого м'яса, цільного зерна, холодної риби і молочних продуктів.
Незважаючи на те, що в деяких випадках чоловіки досягли свого репродуктивного піку, у деяких з них вже була клінічно низька кількість сперматозоїдів, нижче рівня у 39 мільйонів сперматозоїдів, що означає, що вони можуть зазнавати труднощів у разі природного зачаття.
Команда американських і данських дослідників на чолі з Гарвардським університетом виявили, що молоді здорові чоловіки, чий раціон складається з піци, гамбургерів, чіпсів та інших перероблених продуктів, мають значно меншу кількість сперматозоїдів, ніж ті, хто їсть більш свіжу їжу.
Якщо пара планує вагітність, чоловікові слід звернути увагу на продукти, що містять багато цинку і фолієвої кислоти. Хорошими джерелами цих мікроелементів є устриці, червоне нежирне м'ясо, яєчний жовток. Багато цинку є у гарбузових зернятах, кедрових горішках та кеш’ю. Фолієва кислота міститься у листовій зелені, цільнозернових злаках, пшеничній висівці.

Коментарі

Написати коментар