×

У вашому кошику є товари

Оформити замовлення

ТМ "Закарпатський пряник"

Відомо, що пряники виготовляли, ще у стародавньому Єгипті, і називали їх медовий хліб. З часом у тісто почали додавати східні прянощі, від яких і з’явилася назва пряник. В Закарпаття традиція випікання пряників прийшла з Європи та є давньою традицією, особливо під час святкування Новорічних, Різдвяних та Пасхальних свят. Батько привив пані Ларисі палку любов до казкових, Різдвяних свят, і одного разу на Різдво вона спекла декілька пряників та пряничний будиночок. Солодощі настільки сподобалися усім рідним, дітям і друзям, що на свята в неї почали просити напекти пряників. Так, з'явились перші замовлення – пряничні будиночки, ялинки, сніжинки, пряники з різними смаками та начинками. У 2008 році було засновано сімейну пекарню, і вже у 2012 був запатентований товарний знак. Як казав батько дівчинки: Kárpátalján Mézeskalács, що в перекладі з угорської, означає – Закарпатський пряник.39грн/100гр.
Медовий пряник з арахісом в білому шоколаді торгової марки «Закарпатський пряник». У складі цих ласощів тільки натуральні продукти: мед, запашна кориця, гвоздика, тонкий аромат імбиру. На доверш..
Медовий пряник з арахісом в білому шоколаді торгової марки «Закарп...
39грн/100гр.
Медовий пряник з арахісом в молочному шоколаді торгової марки «Закарпатський пряник». У складі цих ласощів тільки натуральні продукти: мед, запашна кориця, гвоздика, тонкий аромат імбиру. На дов..
Медовий пряник з арахісом в молочному шоколаді торгової марки «Зак...
39грн/100гр.
Медовий пряник з арахісом в чорному шоколаді торгової марки «Закарпатський пряник». У складі цих ласощів тільки натуральні продукти: мед, запашна кориця, гвоздика, тонкий аромат імбиру. На довер..
Медовий пряник з арахісом в чорному шоколаді торгової марки «Закар...
55грн/200гр.
Традиційний медовий пряник з горіхами та родзинками в шоколадній глазурі торгової марки «Закарпатський пряник». Західноукраїнські смаколики з тонким нотками кориці та гвоздики, з начинкою і..
Традиційний медовий пряник з горіхами та родзинками в шоколадній г...
39грн/100гр.
Медовий пряник з кокосом в білому шоколаді торгової марки «Закарпатський пряник». У складі цих ласощів тільки натуральні продукти: мед, запашна кориця, гвоздика, тонкий аромат імбиру. ..
Медовий пряник з кокосом в білому шоколаді торгової марк...
39грн/100гр.
Медовий пряник з кокосом в молочному шоколаді торгової марки «Закарпатський пряник». У складі цих ласощів тільки натуральні продукти: мед, запашна кориця, гвоздика, тонкий аромат імбиру. На..
Медовий пряник з кокосом в молочному шоколаді торгової марки ...
39грн/100гр.
Медовий пряник з кокосом в чорному шоколаді торгової марки «Закарпатський пряник». У складі цих ласощів тільки натуральні продукти: мед, запашна кориця, гвоздика, тонкий аромат імбиру...
Медовий пряник з кокосом в чорному шоколаді торгової мар...
39грн/100гр.
Медовий пряник з мигдалем в білому шоколаді торгової марки «Закарпатський пряник». У складі цих ласощів тільки натуральні продукти: мед, запашна кориця, гвоздика, тонкий аромат імбиру. На доверш..
Медовий пряник з мигдалем в білому шоколаді торгової марки «Закарп...
39грн/100гр.
Медовий пряник з мигдалем в молочному шоколаді торгової марки «Закарпатський пряник». У складі цих ласощів тільки натуральні продукти: мед, запашна кориця, гвоздика, тонкий аромат імбиру. На дов..
Медовий пряник з мигдалем в молочному шоколаді торгової марки «Зак...
39грн/100гр.
Медовий пряник з перцем в чорному шоколаді торгової марки «Закарпатський пряник». Пряник з перцем це новинка для поціновувачів чогось екстраординарного і оригінального. На довершення, ..
Медовий пряник з перцем в чорному шоколаді торгової марк...
39грн/100гр.
Медовий пряник з фундуком в білому шоколаді торгової марки «Закарпатський пряник». У складі цих ласощів тільки натуральні продукти: мед, запашна кориця, гвоздика, тонкий аромат імбиру. На доверш..
Медовий пряник з фундуком в білому шоколаді торгової марки «Закарп...
39грн/100гр.
Медовий пряник з фундуком в молочному шоколаді торгової марки «Закарпатський пряник». У складі цих ласощів тільки натуральні продукти: мед, запашна кориця, гвоздика, тонкий аромат імбиру. На дов..
Медовий пряник з фундуком в молочному шоколаді торгової марки «Зак...
39грн/100гр.
Медовий пряник з фундуком в чорному шоколаді торгової марки «Закарпатський пряник». У складі цих ласощів тільки натуральні продукти: мед, запашна кориця, гвоздика, тонкий аромат імбиру. На довер..
Медовий пряник з фундуком в чорному шоколаді торгової марки «Закар...
55грн/200гр.
Медовий пряник з фундуком в шоколадній глазурі торгової марки «Закарпатський пряник». У складі цих ласощів тільки натуральні продукти: мед, запашна кориця, гвоздика, тонкий аромат імбиру та духм..
Медовий пряник з фундуком в шоколадній глазурі торгової марки «Зак...
55грн/200гр.
Медовий пряник з сливовим лекваром в шоколадній глазурі торгової марки «Закарпатський пряник». У складі цих ласощів тільки натуральні продукти: мед, запашна кориця, гвоздика, тонкий аромат імбир..
Медовий пряник з сливовим лекваром в шоколадній глазурі торгової м...
Показано 1 по 15 з 15 (Всього сторінок 1)