×

У вашому кошику є товари

Оформити замовлення

ТМ "Закарпатський пряник"

Відомо, що пряники виготовляли, ще у стародавньому Єгипті, і називали їх медовий хліб. З часом у тісто почали додавати східні прянощі, від яких і з’явилася назва пряник. В Закарпаття традиція випікання пряників прийшла з Європи та є давньою традицією, особливо під час святкування Новорічних, Різдвяних та Пасхальних свят. Батько привив пані Ларисі палку любов до казкових, Різдвяних свят, і одного разу на Різдво вона спекла декілька пряників та пряничний будиночок. Солодощі настільки сподобалися усім рідним, дітям і друзям, що на свята в неї почали просити напекти пряників. Так, з'явились перші замовлення – пряничні будиночки, ялинки, сніжинки, пряники з різними смаками та начинками. У 2008 році було засновано сімейну пекарню, і вже у 2012 був запатентований товарний знак. Як казав батько дівчинки: Kárpátalján Mézeskalács, що в перекладі з угорської, означає – Закарпатський пряник.39грн/200гр.
Класичні медові пряники торгової марки «Закарпатський пряник». Поціновувачів «чистого» смаку пряників точно привабить така пропозиція, адже в цих солодощах немає нічого зайвого! Тільки натуральн..
Класичні медові пряники торгової марки «Закарпатський пряник». Поц...
39грн/200гр.
Медові пряники з арахісом торгової марки «Закарпатський пряник». Це справжня знахідка для тих, хто полюбляє солодощі! Смачні медові пряники з прянощами (кориця, імбир), та ще й зі шматочками шок..
Медові пряники з арахісом торгової марки «Закарпатський пряник». Ц...
39грн/200гр.
Медові пряники з горіхами та родзинками торгової марки «Закарпатський пряник». Полюбляєте горіхи та родзинки в поєднанні зі смачними медовими пряниками? Тоді ця пропозиція саме для вас! Кориця т..
Медові пряники з горіхами та родзинками торгової марки «Закарпатсь...
39грн/200гр.
Медові пряники з шоколадними краплями торгової марки «Закарпатський пряник». Це справжня знахідка для тих, хто полюбляє солодощі! Смачні медові пряники з прянощами (кориця, імбир), та ще й зі шм..
Медові пряники з шоколадними краплями торгової марки «Закарпатськи...
50грн/200гр.
Традиційний медовий пряник з горіхами та родзинками в шоколадній глазурі торгової марки «Закарпатський пряник». Західноукраїнські смаколики з тонким нотками кориці та гвоздики, з начинкою і..
Традиційний медовий пряник з горіхами та родзинками в шоколадній г...
50грн/200гр.
Медовий пряник з фундуком в шоколадній глазурі торгової марки «Закарпатський пряник». У складі цих ласощів тільки натуральні продукти: мед, запашна кориця, гвоздика, тонкий аромат імбиру та духм..
Медовий пряник з фундуком в шоколадній глазурі торгової марки «Зак...
Показано 1 по 6 з 6 (Всього сторінок 1)