×

У вашому кошику є товари

Оформити замовлення

ТМ "Закарпатський пряник"

Відомо, що пряники виготовляли, ще у стародавньому Єгипті, і називали їх медовий хліб. З часом у тісто почали додавати східні прянощі, від яких і з’явилася назва пряник. В Закарпаття традиція випікання пряників прийшла з Європи та є давньою традицією, особливо під час святкування Новорічних, Різдвяних та Пасхальних свят. Батько привив пані Ларисі палку любов до казкових, Різдвяних свят, і одного разу на Різдво вона спекла декілька пряників та пряничний будиночок. Солодощі настільки сподобалися усім рідним, дітям і друзям, що на свята в неї почали просити напекти пряників. Так, з'явились перші замовлення – пряничні будиночки, ялинки, сніжинки, пряники з різними смаками та начинками. У 2008 році було засновано сімейну пекарню, і вже у 2012 був запатентований товарний знак. Як казав батько дівчинки: Kárpátalján Mézeskalács, що в перекладі з угорської, означає – Закарпатський пряник.39грн/200гр.
Імбирні пряники з медом та кокосом торгової марки «Закарпатський пряник». Це справжня знахідка для тих, хто полюбляє солодощі! Смачні медові пряники з прянощами (кориця, імбир), та ще й кокосом–..
Імбирні пряники з медом та кокосом торгової марки «Закарпатський п...
39грн/200гр.
Імбирні пряники з медом та маком торгової марки «Закарпатський пряник». Це справжня знахідка для тих, хто полюбляє солодощі! Смачні медові пряники з прянощами (кориця, імбир), та ще й маком – що..
Імбирні пряники з медом та маком торгової марки «Закарпатський пря...
39грн/200гр.
Імбирні пряники з медом та перцем торгової марки «Закарпатський пряник». Це справжня знахідка для тих, хто полюбляє солодощі! Смачні медові пряники з прянощами (кориця, імбир), та ще й перцем – ..
Імбирні пряники з медом та перцем торгової марки «Закарпатський пр...
39грн/200гр.
Імбирні пряники з медом та шоколадом торгової марки «Закарпатський пряник». Це справжня знахідка для тих, хто полюбляє солодощі! Смачні медові пряники з прянощами (кориця, імбир), та ще й зі шма..
Імбирні пряники з медом та шоколадом торгової марки «Закарпатський...
50грн/200гр.
Традиційний медовий пряник з горіхами та родзинками в шоколадній глазурі торгової марки «Закарпатський пряник». Західноукраїнські смаколики з тонким нотками кориці та гвоздики, з начинкою і..
Традиційний медовий пряник з горіхами та родзинками в шоколадній г...
50грн/200гр.
Медовий пряник з фундуком в шоколадній глазурі торгової марки «Закарпатський пряник». У складі цих ласощів тільки натуральні продукти: мед, запашна кориця, гвоздика, тонкий аромат імбиру та духм..
Медовий пряник з фундуком в шоколадній глазурі торгової марки «Зак...
Показано 1 по 6 з 6 (Всього сторінок 1)