×

У вашому кошику є товари

Оформити замовлення

Угочанський смак


Фермерське господарство «Тізеш» Павла Тізеша, що знаходиться на Закарпатті виготовляє продукцію, що добре відома на ринках України та країн Європейського Союзу під торговою маркою «Пан Еко», а також м’ясні продукти зі свиней породи Мангалиця під торговою маркою «Угочанський Смак». 
Правила Європейського Союзу встановлюють суворі вимоги до процесу вирощування, виробництва, переробки, експорту й імпорту продукції органічного сільського господарства. А тому продукція господарства повністю відповідає європейським стандартам.
Щодо сировинної зони фермерського господарства, то вона знаходиться в околицях Рахова, Ясині, на Воловеччині, Великоберезнянщині.
Фермерське господарство переробляє, перш за все, сливи, чорниці, брусницю, дику малину, полуницю, кизил, яблука, червоні порічки, чорноплідну горобину, з яких виготовляються леквари, соки і сиропи.

Для виробництва м’ясних та ковбасних виробів господарство вирощує свиней породи Мангалиця (має волохату шерсть, трохи нагадує вівцю) та корів угорської породи "Сіра рогата" .Немає товарів для відображення.