×

У вашому кошику є товари

Оформити замовлення

ТМ "Олійні традиції"

ТМ "Олійні традиції"

Вашій увазі пропонуються натуральні рослинні олії ТМ «Олійні традиції», які виробляє компанія «ХНП» за технологією холодного віджиму, без консервантів.

Компанія має власну сировинну базу, а також обладнані складські приміщення, що відповідають усім технічним вимогам. Якісне обладнання дозволяє домогтися високого ступеня очищення сировини та ідеального товарного вигляду кінцевого продукту. Вся олія відповідає гігієнічним вимогам безпеки і харчової цінності.

Якість рослинних олій торгової марки "Олійні Традиції"

Сировина

Кожна партія сировини проходить ретельну перевірку показників якості. На виробництво допускається тільки та сировина, яка відповідає їх вимогам.

Виробництво

Віджим олії відбувається за особливою вітамінно-зберігаючою технологією (холодний віджим), продукт не купажується (не розбавляється) будь-якими іншими оліями, не використовуються добавки, домішки, що робить його 100% натуральним сирим продуктом. Олія піддається ретельній фільтрації, що забезпечує максимальну очистку продукції.

 Важливо знати

 · Насіння при холодному віджимі не обробляються хімічними розчинами, що робиться у разі екстракції;

 · Технологія холодного віджиму дозволяє виробляти олію без попереднього нагрівання насіння, як це робиться при гарячому віджимі;

 · Олія, отримана «холодним» віджимом є «живим» продуктом;

· Цінність натуральної олії в тому, що в ній немає синтетики, а є природні, натуральні вітаміни.

 Упаковка і зберігання

Продукція розливається у темно-зелені пляшки, що не допускає потрапляння сонячних променів. Олія має зберігатися у темній тарі, не допускаючи попадання прямих сонячних променів  при температурі від 10 до 25 °С. Олія зберігається у спеціально обладнаних складських приміщеннях, відповідно до температурних режимів.

 Важливо знати:

· Сонячне світло вбиває корисні речовини натуральної олії.

Також не рекомендується смажити на сировидавленному продукті тому, що при термічній обробці (нагріванні) всі корисні біологічно активні речовини, вітаміни, ензими і фосфоліпіди зникають.

При зберіганні олії у пластиковій тарі продукти хімічного розпаду здатні проникати в їжу і впливати на людину, отруюючи її організм.


Немає товарів для відображення.