СИР

150грн/250гр.
Сир “Нарцис Карпат” відноситься до різновиду напівтвердих сирів. Його форма – циліндр із злегка випуклою бічною поверхнею, висотою 8-15 см, діаметром 35-45 см, вагою 15-22 кг. Тісто сиру од..
Сир “Нарцис Карпат” відноситься до різновиду напівтвердих сир...
68грн/150гр.
Твердий сир з козячого молока. Зроблений за стародавнім бойківським рецептом. Оригінальний, насичений смак.Час визрівання: не менше 3-х місяців.  Вага шматочка: 130-200 гр...
Твердий сир з козячого молока. Зроблений за стародавнім бойківськи...
80грн/200гр.
Мякий сир з козячого молока. Прованські трави надають неперевершений смак та аромат. Халлумі можна їсти з хлібом та овочами, він чудово підходить для обжарювання на грилі, а жителі Кіпру навіть ..
Мякий сир з козячого молока. Прованські трави надають неперевершен...
Сир напівтвердий "Гауда"
Новий
100грн/400гр.
Сир "Гауда" - це класика голандського сиру.  Коломацький сир Гауда - на сьогодні єдиний сир Гауда в Україні, який пройшов екологічну сертифікацію.Наш продукт: - без ГМО; - без застосув..
Сир "Гауда" - це класика голандського сиру.  Коломацький...
70грн/200гр.
Сир виробляється за класичним англійським рецептом, з українського органічного молока.За смаком сир Чеддер- вершковий, гострий з легкою кислинкою і приємним горіховим присмаком.Чеддер можна вжив..
Сир виробляється за класичним англійським рецептом, з українського...
70грн/200гр.
Дуже оригінальний сорт сиру. В міру пікантний, запашний і приємно твердий на язику. Справжнє мистецтво смаку від Волинських майстрів. Сертифіковано Органік Стандарт: ..
Дуже оригінальний сорт сиру. В міру пікантний, запашний і приємно ...
258грн/600гр.
Сир “Селиський” відноситься до різновиду напівтвердих сирів. Його форма – циліндр із злегка випуклою бічною поверхнею, висотою 8-15 см, діаметром 9-10 см, вагою 400 – 750 г. Сир має виражений си..
Сир “Селиський” відноситься до різновиду напівтвердих сирів. Його ...

Сир - унікальний продукт! Це концентрат білків, жирів, мінеральних речовини. Високий вміст кальцію і фосфору, які знаходяться в сирі в оптимально збалансованому співвідношенні - найкраще поєднання для людини будь-якого віку. Поживні речовини, що містяться в сирі, засвоюються організмом майже повністю (98-99%). У сирах містяться вітаміни A, D, E, B1, B2, B12, PP, C, пантотенова кислота та інші. Найкраще, що може зробити кожна людина - це включити сир до обов'язкового раціону! 

В інтернет-магазині  Naturfood Ви можете придбати найсмачніші сири з всієї України! В розділі Сири ми пропонуємо на продаж козячий сир, напівтвердий, копчений сир, сир до пива, а також багато іншого! 

Замовити продукти з доставкою додому по доступних цінах ще не було так легко, як з  Naturfood
Смачного!