×

У вашому кошику є товари

Оформити замовлення

Світові Традиції

Український виробник «Світові Традиції» займається виробництвом екологічно чистих і корисних макаронних виробів вищої якості без глютену.
До складу виробів входить борошно різних сортів (рисове, гречане, кукурудзяне). Для виробництва використовуються тільки натуральні продукти.
Всі вироби є ручною роботою. Головною місією компанії є виробництво і постачання якісних продуктів кінцевому споживачеві.
Компанія завжди дбає про здоров'я своїх клієнтів, саме тому тут приділяється велика увага тому, щоб продукція відповідала усім стандартам та вимогам.


63грн/500гр.
Гречані спіральки - відмінний продукт для підтримки здоров'я і форми. Особливо корисні для літніх людей і дітей, оскільки легко засвоюються організмом, завдяки відсутності клітковини.До складу г..
Гречані спіральки - відмінний продукт для підтримки здоров'я і фор...
45грн/300гр.
Гречана локшина без глютену нaбиpaє пoпyляpніcть у нaшій країні, тaĸ як багато людей прагнуть позбутися зайвої ваги та споживати якомога менше глютенових продуктів. До складу гречаного борошна в..
Гречана локшина без глютену нaбиpaє пoпyляpніcть у нaшій країні, т...
63грн/500гр.
Кукурудзяні спіральки - відмінний продукт для підтримки здоров'я і форми. Особливо корисні для літніх людей і дітей, оскільки легко засвоюються організмом, завдяки відсутності клітковини.Ку..
Кукурудзяні спіральки - відмінний продукт для підтримки здоро...
45грн/300гр.
Локшина Удон - відмінний продукт для підтримки здоров'я і форми.Даний макаронний виріб, що об'єднав в собі всі корисні властивості і склад трьох компонентів, робить його корисним для людей, які ..
Локшина Удон - відмінний продукт для підтримки здоров'я і форми.Да...
45грн/300гр.
Локшина кукурудзяна - відмінний продукт для підтримки здоров'я і форми.Борошно з кукурудзи містить вітаміни РР, вітаміни В-групи, солі фосфору, калію, каротину, заліза, кальцію, магнію, крохмалю..
Локшина кукурудзяна - відмінний продукт для підтримки здоров'я і ф...
45грн/300гр.
Локшина рисова "Аргентинська"- відмінний продукт для підтримки здоров'я і форми.Нутове борошно багате вітамінами групи В, А, Е, К, аскорбіновою кислотою і цілим набором мікроелементів. Воно зниж..
Локшина рисова "Аргентинська"- відмінний продукт для підтримки здо...
45грн/300гр.
Локшина рисова - відмінний продукт для підтримки здоров'я і форми.Полегшує обмін речовин і сприяє зміцненню нервової системи, має антиоксидантні властивості, зміцнює судинні стінки і запобігає т..
Локшина рисова - відмінний продукт для підтримки здоров'я і форми....
45грн/300гр.
Локшина рисова вітамінна - відмінний продукт для підтримки здоров'я і форми.В петрушці міститься бета-каротин, вітаміни В1, В2, С, К, РР, солі калію, заліза, магнію, ферменти. Петрушка покращує ..
Локшина рисова вітамінна - відмінний продукт для підтримки здоров'...
45грн/300гр.
Локшина рисова овочева - відмінний продукт для підтримки здоров'я і форми.Буряк  має сечогінну, протицингову, протизапальну і знеболюючу дію. Містить органічні кислоти (в тому числі і ..
Локшина рисова овочева - відмінний продукт для підтримки здор...
45грн/300гр.
Локшина рисова томатна- відмінний продукт для підтримки здоров'я і форми.Томати - добрий антидепресант, помідори регулюють роботу нервової системи, завдяки серотоніну покращують настрій. Помідор..
Локшина рисова томатна- відмінний продукт для підтримки здоров'я і...
63грн/500 гр.
Рисові спіральки - відмінний продукт для підтримки здоров'я і форми. Особливо корисні для літніх людей і дітей, оскільки легко засвоюються організмом, завдяки відсутності клітковини.Полегшує обм..
Рисові спіральки - відмінний продукт для підтримки здоров'я і форм...
63грн/500гр.
Рисові спіральки вітамінні - відмінний продукт для підтримки здоров'я і форми. Особливо корисні для літніх людей і дітей, оскільки легко засвоюються організмом, завдяки відсутності клітковини.В ..
Рисові спіральки вітамінні - відмінний продукт для підтримки здоро...
63грн/500гр.
Рисові спіральки овочеві - відмінний продукт для підтримки здоров'я і форми. Особливо корисні для літніх людей і дітей, оскільки легко засвоюються організмом, завдяки відсутності клітковини.В га..
Рисові спіральки овочеві - відмінний продукт для підтримки здоров'...
32грн/125гр.
Сванська сіль — суха суміш спецій, яка традиційно використовується в грузинській кухні. Суміш є універсальною приправою і використовується для приготування супів, соусів, м'ясних та рибних ..
Сванська сіль — суха суміш спецій, яка традиційно використовується...
63грн/500гр.
Спіральки рисові  гарбуз та імбир- відмінний продукт для підтримки здоров'я і форми.В гарбузі містяться солі калію, кальцію, магнію, заліза, а також цукор, вітаміни С, B, В1, РР, карот..
Спіральки рисові  гарбуз та імбир- відмінний продукт для...
63грн/500гр.
Спіральки рисові томатні- відмінний продукт для підтримки здоров'я і форми.Томати - добрий антидепресант, помідори регулюють роботу нервової системи, завдяки серотоніну покращують настрій. Помід..
Спіральки рисові томатні- відмінний продукт для підтримки здоров'я...
Показано 1 по 16 з 16 (Всього сторінок 1)