×

У вашому кошику є товари

Оформити замовлення

ТОВ "СТАРИЙ ПОРИЦЬК"

ТОВ “Старий Порицьк” – сучасне сільськогосподарське підприємство, метою створення якого є ведення та розвиток органічного виробництва. Господарство здійснює свою діяльність у двох основних напрямках: молочне тваринництво та рослинництво. Завдяки впровадженню на підприємстві сучасних технологій та суворому контролю на всіх етапах виробництва досягнуто найвищих показників якості продукції.

Велике значення на підприємстві приділяють утриманню  поголів’я ВРХ. Щоб забезпечити дотримання вимог органічних стандартів тварини утримуються безприв'язно як боксовим методом, так і на глибокій підстилці,  в новому,  побудованому за сучасними вимогами, тваринницькому комплексі. На сьогодні у підприємстві налічується 700 голів ВРХ, в тому числі – 220 голів дійного стада. Завдяки безконтактному доїнню через сучасний доїльний зал вдалося отримати  молоко гатунку  – “Екстра”.
В 2016 році на підприємстві запрацювала власна переробка молока. Відтепер ТОВ “Старий Порицьк” радує органічним сиром з невеличкої сироварні. Використання традиційних рецептур та контроль на кожному етапі виробництва , дозволяє забезпечити найвищу якість та відмінний смак продукту.Немає товарів для відображення.