×

У вашому кошику є товари

Оформити замовлення

Sergio

Сьогодні TM Sergio бачить своє покликання в тому, щоб виробляти для Вас по-справжньому високоякісну й натуральну українську продукцію - за технологією, яка дозволяє зберегти всі мінеральні речовини без копчення та додавання смакових добавок, консервантів, жирів.

Саме тому ми з гордістю презентуємо Вам найкращі в Україні сухофрукти, ягоди, сушені овочі, фруктові снеки та ласощі – які дарують насолоду чудового смаку, захищають, оздоровлюють і сповнюють кожен день у житті наших родин радістю та яскравими барвами!67грн/250гр.
Фрукти для приготування компоту з можливістю додавати на смак різні складові та створювати свій неповторний компотик.Крім цього, сушені груші можна використавти як чудовий перекус або як начинку..
Фрукти для приготування компоту з можливістю додавати на смак різн...
46грн/150±9гр.
Фрукти для приготування компоту з можливістю додавати на смак різні складові та створювати свій неповторний компотик.Крім цього, сушені яблука можна використавти як чудовий перекус або як начинк..
Фрукти для приготування компоту з можливістю додавати на смак різн...
57грн/150±9г
Чудовий набір для приготування компоту "з коробки".Крім цього, сушені фрукти можна використавти як чудовий перекус або як начинку до пирогів.Спосіб приготування компоту (1 упаковка на 2 л.):-Не ..
Чудовий набір для приготування компоту "з коробки".Крім цього, суш...
Показано 1 по 3 з 3 (Всього сторінок 1)