×

У вашому кошику є товари

Оформити замовлення

Sergio

Сьогодні TM Sergio бачить своє покликання в тому, щоб виробляти для Вас по-справжньому високоякісну й натуральну українську продукцію - за технологією, яка дозволяє зберегти всі мінеральні речовини без копчення та додавання смакових добавок, консервантів, жирів.

Саме тому ми з гордістю презентуємо Вам найкращі в Україні сухофрукти, ягоди, сушені овочі, фруктові снеки та ласощі – які дарують насолоду чудового смаку, захищають, оздоровлюють і сповнюють кожен день у житті наших родин радістю та яскравими барвами!43грн/100гр.
Ароматні цукати до чаю або кави.  Універсальний продукт, який можна:- використати як чудовий перекус, - додавати у чай,- використати для приготування солодощів,- використати як начинку для ..
Ароматні цукати до чаю або кави.  Універсальний продукт, який...
67грн/250гр.
Фрукти для приготування компоту з можливістю додавати на смак різні складові та створювати свій неповторний компотик.Крім цього, сушені груші можна використавти як чудовий перекус або як начинку..
Фрукти для приготування компоту з можливістю додавати на смак різн...
57грн/
Чудовий варіант для приготування компоту "з коробки".Крім цього, сушену малину можна використати як чудовий перекус, додавати у чай або для приготування солодощів.Спосіб приготування компоту (1 ..
Чудовий варіант для приготування компоту "з коробки".Крім цього, с...
46грн/150±9гр.
Фрукти для приготування компоту з можливістю додавати на смак різні складові та створювати свій неповторний компотик.Крім цього, сушені яблука можна використавти як чудовий перекус або як начинк..
Фрукти для приготування компоту з можливістю додавати на смак різн...
61грн/
А в наборі фруктових цукерок "Асорті" ми пропонуємо вам за один раз скуштувати весь "модельний ряд".Одна упаковка це 10 цукерок, і кожна з різним смаком. Фруктові цукерки це чудовий перекус..
А в наборі фруктових цукерок "Асорті" ми пропонуємо вам за один ра...
16грн/20гр.
Смак для справжнього гурмана - малина з м'ятою.  М'ята додає свіжості подиху та залишає приємний післясмак.Фруктові цукерки це чудовий перекус, який можна носити в кишені. Чашка запашного ч..
Смак для справжнього гурмана - малина з м'ятою.  М'ята додає ...
16грн/20гр.
Хто з нас не любить полуницю? Висушена плодово-ягідна суміш в цукровій пудрі приносить радість всім солодкоїжкам.Фруктові цукерки це чудовий перекус, який можна носити в кишені. Чашка запаш..
Хто з нас не любить полуницю? Висушена плодово-ягідна суміш в...
16грн/20гр.
Для поціновувачів аромату та смаку кориці ми створили цікавий мікс кориці з яблуком. Вийшло дуже оригінально.Фруктові цукерки це чудовий перекус, який можна носити в кишені. Чашка запашного чаю&..
Для поціновувачів аромату та смаку кориці ми створили цікавий мікс...
57грн/150±9г
Чудовий набір для приготування компоту "з коробки".Крім цього, сушені фрукти можна використавти як чудовий перекус або як начинку до пирогів.Спосіб приготування компоту (1 упаковка на 2 л.):-Не ..
Чудовий набір для приготування компоту "з коробки".Крім цього, суш...
Показано 1 по 9 з 9 (Всього сторінок 1)