ТМ “Шинкен”

ТМ “Шинкен” – молода українська компанія, що виробляє якісну м’ясну продукцію за старовинними тірольськими рецептами. Підприємство знаходиться у екологічно чистому районі Закарпаття, де під пильним наглядом фермерів вигодовується худоба. У процесі виготовлення продукції використовується відбірне м'ясо, яке готується зі спеціями, без штучних підсилювачів смаку та інших «викрадачів» здоров’я. На це виробника надихнув славнозвісний альпійський регіон Тіроль. Саме тут зародились рецепти приготування найкращих м’ясних виробів, що передаються з покоління в покоління впродовж років. Саме тут люди знають, що таке сімейні цінності та виготовляють продукцію для вас, як для себе. Саме тут знаходяться фермерські господарства з довготривалою історією, що запалили компанію бажанням подарувати нам якісний продукт.80грн/300гр.
Ковбаса варено-копчена вищого сорту "Класична" за зовнішнім виглядом дуже нагадує знамениту Московську. Але додавання мускатного горіха робить смак дуже тонким, виразним та оригінальним.Вага сер..
Ковбаса варено-копчена вищого сорту "Класична" за зовнішнім вигляд...
33грн/110гр.
Ми готуємо Кабаносссі з суміші свинини, шпику та курячого філе. За консистенцією схожі на салямі, проте мають більш м'яку текстуру. Дрібно порізані ковбаски "Кабаноссі" використовують для пригот..
Ми готуємо Кабаносссі з суміші свинини, шпику та курячого філе. За...
42грн/140гр.
Ексклюзив на ринку України! Вдале поєднання ніжної курочки та спецій.Ідеально підходить до свіжого пінного пивка.Вага упаковки: 120гр±3%..
Ексклюзив на ринку України! Вдале поєднання ніжної курочки та спец...
53грн/140гр.
Ексклюзив на ринку України! Нові снеки до пива від Nаturfood, які просто змінять Ваше уявлення про пивні закуски. Прямо з ферми до Вашого столу дбайливі майстри приготували пивні палочки з натур..
Ексклюзив на ринку України! Нові снеки до пива від Nаturfood, які ...
Показано 1 по 4 з 4 (Всього сторінок 1)