ТМ “Шинкен”

ТМ “Шинкен” – молода українська компанія, що виробляє якісну м’ясну продукцію за старовинними тірольськими рецептами. Підприємство знаходиться у екологічно чистому районі Закарпаття, де під пильним наглядом фермерів вигодовується худоба. У процесі виготовлення продукції використовується відбірне м'ясо, яке готується зі спеціями, без штучних підсилювачів смаку та інших «викрадачів» здоров’я. На це виробника надихнув славнозвісний альпійський регіон Тіроль. Саме тут зародились рецепти приготування найкращих м’ясних виробів, що передаються з покоління в покоління впродовж років. Саме тут люди знають, що таке сімейні цінності та виготовляють продукцію для вас, як для себе. Саме тут знаходяться фермерські господарства з довготривалою історією, що запалили компанію бажанням подарувати нам якісний продукт.80грн/300гр.
Ковбаса варено-копчена вищого сорту "Класична" за зовнішнім виглядом дуже нагадує знамениту Московську. Але додавання мускатного горіха робить смак дуже тонким, виразним та оригінальним.Вага сер..
Ковбаса варено-копчена вищого сорту "Класична" за зовнішнім вигляд...
33грн/110гр.
Ми готуємо Кабаносссі з суміші свинини, шпику та курячого філе. За консистенцією схожі на салямі, проте мають більш м'яку текстуру. Дрібно порізані ковбаски "Кабаноссі" використовують для пригот..
Ми готуємо Кабаносссі з суміші свинини, шпику та курячого філе. За...
Показано 1 по 2 з 2 (Всього сторінок 1)