ТМ “Шинкен”

ТМ “Шинкен” – молода українська компанія, що виробляє якісну м’ясну продукцію за старовинними тірольськими рецептами. Підприємство знаходиться у екологічно чистому районі Закарпаття, де під пильним наглядом фермерів вигодовується худоба. У процесі виготовлення продукції використовується відбірне м'ясо, яке готується зі спеціями, без штучних підсилювачів смаку та інших «викрадачів» здоров’я. На це виробника надихнув славнозвісний альпійський регіон Тіроль. Саме тут зародились рецепти приготування найкращих м’ясних виробів, що передаються з покоління в покоління впродовж років. Саме тут люди знають, що таке сімейні цінності та виготовляють продукцію для вас, як для себе. Саме тут знаходяться фермерські господарства з довготривалою історією, що запалили компанію бажанням подарувати нам якісний продукт.Ковбаски "Кабаноссі"
Новинка
36грн/120гр.
Ми готуємо Кабаносссі з суміші свинини, шпику та курячого філе. За консистенцією схожі на салямі, проте мають більш м'яку текстуру. Дрібно порізані ковбаски "Кабаноссі" використовують для пригот..
Ми готуємо Кабаносссі з суміші свинини, шпику та курячого філе. За...
42грн/140гр.
Ексклюзив на ринку України! Вдале поєднання ніжної курочки та спецій.Ідеально підходить до свіжого пінного пивка.Вага упаковки: 120гр±3%..
Ексклюзив на ринку України! Вдале поєднання ніжної курочки та спец...
51грн/135гр.
Ексклюзив на ринку України! Пікантна говядинка просто тане в роті!Ідеально підходить до свіжого пінного пивка.Вага упаковки: 105гр±3%..
Ексклюзив на ринку України! Пікантна говядинка просто тане в роті!...
Пивна стрічка
Новинка
30грн/60гр.
Для всіх любителів пінного представляємо Пивну стрічку. Приготована за авторським рецептом вона тонко розкриває і підкреслює післясмак напою.Склад: яловичина вищого гатунку, сіль нітритна, шпик ..
Для всіх любителів пінного представляємо Пивну стрічку. Приготован...
Показано 1 по 4 з 4 (Всього сторінок 1)