×

У вашому кошику є товари

Оформити замовлення

Ольхівський МК

ТОВ «Ольхівський м'ясокомбінат» - одне з найсучасніших підприємств з переробки м'яса в Україні. Ми пропонуємо нашим клієнтам найкращий сервіс, пріоритетну увагу безпеці продукції і високі стандарти якості. Сировиною служить м'ясо місцевих сільгоспвиробників , а кожен продукт у великому асортименті виробляється виключно у відповідності зі строгими правилами і міжнародними стандартами системи HACCP в галузі м'ясопереробки. 
Ковбаса Брізоло напівкопчена
новинка
39грн 43грн
Хороша ковбаска на кожен день, достойно "дивиться" на бутербродах та і без хліба можна обійтись :)Відмінне співвідношення ціна/якість.Упаковка: вакуумна для харчових продуктівВага середньої..
Хороша ковбаска на кожен день, достойно "дивиться" на бутербродах ...
Ковбаса Піколіні
новинка
28грн 31грн
Коли немає часу чи місця щоб приготувати повноцінний бріскет чи банальный шашлик  то на допомогу прийде Піколіні. Достойна напівкопчена ковбаска вищого сорту, яка має просту і зрозумілу сут..
Коли немає часу чи місця щоб приготувати повноцінний бріскет чи ба...
Ковбаса сиров'ялена "Італійська"
новинка
77грн 85грн
Наша "Італійська" нічим не поступається справжнім італійським ковбасам. На смак вона приємна, м'яка та не перчена. Дехто розрізняє в ній сирний смак, хоча сир до складу не входить. Одне зна..
Наша "Італійська" нічим не поступається справжнім італійським ковб...
Ковбаса сирокопчена "Брауншвейгська"
знижка
110грн 122грн
Знаменита "Брауншвейгська" ковбаса. Злагоджений дует добірного м'яса та сала і не менш красивий уже канонічний рисунок на зрізі.Хто хоче спробувати еталон сирокопченої ковбаски - вам сюди!Упаков..
Знаменита "Брауншвейгська" ковбаса. Злагоджений дует добірного м'я...
Показано 1 по 4 з 4 (Всього сторінок 1)