Про нас

Декілька слів про нас

Ми живемо в епоху стрімкого потоку інформації,потужного розвитку високих технологій та всесвітньої глобалізації. І у цьому техногенному штучному світі все менше залишається місця для живої природи,чистого повітря і нормального харчування – головних складових життя і здоров'я людини.

NaturFood – українська компанія, що займається продажем і доставкою у всі куточки нашої країни здорової екологічно чистої та органічної продукції.

Різноманітність асортименту, якісний товар,виключно перевірені виробники, швидке зручне обслуговування – головні складові командної роботи NaturFood.

Наше завдання – знайти, перевірити і запропонувати Вам продукт гарантованої якості, що принесе виключно користь Вашому організму.Ви отримуєте продукти для здорового повноцінного харчування, при цьому економите час для походів у супермаркети з їх нескінченними чергами.

Натуральні, органічні продукти – наша професія.Довірте нам турботу про те, чим Ви харчуєтеся. 

Чому саме ми:

1. Відповідальність.

Життя і здоров'я – головна людська цінність. Ми усвідомлюємо те, що пропонований нами продукт повинен відповідати найвищим нормам якості і бути безпечним при споживанні. Тому співпрацюємо тільки з перевіреними постачальниками, уважно відстежуємо продукт від початкової стадії виробництва до появи його на Вашому столі. Наша команда – кваліфіковані фахівці з достатнім досвідом роботи. Вся інформація про нашу роботу і пропоновані продукти є відкритою і достовірною. Ми цінуємо Ваш час і докладаємо максимум зусиль для найкоротшої, зручної доставки замовлень, гарантуючи при цьому якість і надійність.

2. Цінова політика.

Ми знаємо закони бізнесу і будуємо цінову політику таким чином, щоб у виграші залишалися всі учасники торгового процесу – від виробника до споживача. У нас можуть дозволити собі купити натуральні продукти клієнти різного рівня достатку і фінансових можливостей. Гнучка система знижок дозволяє управляти вартістю товару, таким чином, ми прагнемо стати доступними для максимального числа замовників.

Успішно працюємо на ринку, використовуючи виключно чесні методи змагання з конкурентами: швидкість роботи, гарантії якості, гнучкість ціноутворення, увага до клієнта. Дорожимо репутацією. Вважаємо її своїм головним надбанням і аргументом у конкурентній боротьбі.

3. Асортимент.

Ми не зупиняємося на досягнутому і знаходимося у постійному пошуку нових цікавих виробників натуральної продукції. За рахунок цього регулярно оновлюємо і розширюємо асортимент. Стежимо за тим, щоб у Вашому кошику замовлень був забезпечений максимальний набір продуктів для приготування здорової, повноцінної, різноманітної і смачної їжі.