Закуски до пива

80грн/300гр.
Ковбаса варено-копчена вищого сорту "Класична" за зовнішнім виглядом дуже нагадує знамениту Московську. Але додавання мускатного горіха робить смак дуже тонким, виразним та оригінальним.Вага сер..
Ковбаса варено-копчена вищого сорту "Класична" за зовнішнім вигляд...
33грн/110гр.
Ми готуємо Кабаносссі з суміші свинини, шпику та курячого філе. За консистенцією схожі на салямі, проте мають більш м'яку текстуру. Дрібно порізані ковбаски "Кабаноссі" використовують для пригот..
Ми готуємо Кабаносссі з суміші свинини, шпику та курячого філе. За...
110грн/200гр.
Якщо ви побачили на нашій сторінці таке слівце і відразу кинулися шукати йому пояснення в мережах інтернету, то можете не турбуватися. Ми самі вам все розповімо. Отже, перш за все потрібно знати..
Якщо ви побачили на нашій сторінці таке слівце і відразу кинулися ...

Кращий варіант розслабитися після напруженого трудового дня - це налити собі келих охолодженого пінного і, відкинувшись на спинку крісла, повільно робити ковток за ковтком. А для того, щоб повністю розкрили смак пива, краще вживати його з м'ясними закусками і снеками до пива. М'ясні пікантні закуски від фермерських господарств не залишать вас байдужими. Замов закуски до пива з доставкою від Naturfood вже зараз і насолоджуйся кожною вільною хвилиною.