×

У вашому кошику є товари

Оформити замовлення

В'ялене та Копчене

Мацик Домашній (батон)
Новий
150грн/300гр.
Мацик «Домашній» це ще один представник славетного роду Мациків. Додавання сала в мацик робить його смак більш звичним, звідси і назва Домашній.Форма батону дає можливість зручно і швидко наріза..
Мацик «Домашній» це ще один представник славетного роду Мациків. Д...
Мацик з конини
Новий
133грн/250гр.
Зустрічайте новий смаколик- Мацик з конини! Для його приготування беруть конину вищого гатунку, секретний набір спецій, приправляють турботою та любов'ю до власної справи і вуаля - кулінарне чуд..
Зустрічайте новий смаколик- Мацик з конини! Для його приготування ...
Мацик Поліський - м'ясний делікатес
знижка
265грн 294грн
Мацик «Поліський» - екологічно чистий в'ялений м'ясний продукт. Мацик зберігає всі свої натуральні якості, адже не піддається термічній обробці і виготовляється виключно з натуральної сировини і..
Мацик «Поліський» - екологічно чистий в'ялений м'ясний продукт. Ма...
Мацик Свинний (батон)
Новий
103грн/200гр.
Сиров'ялений мацик зі свиної вирізки вищого гатунку! Продукт від професійних майстрів для професійних дегустаторів! Форма батону дає можливість зручно і швидко нарізати мацик, щоб ви або ва..
Сиров'ялений мацик зі свиної вирізки вищого гатунку! Продукт від п...
Обжорки зі свинини сиров'ялені
Новий
знижка
48грн 54грн
Назва "Обжорки" говорить сама за себе - людям, як правило, важко зупинитись, коли справа доходить до куштування даного смаколика.Тоненькі слайси сиров'яленого м'ясця вигідно підкреслять смак чер..
Назва "Обжорки" говорить сама за себе - людям, як правило, важко з...
196грн/280гр.
Якщо ви побачили на нашій сторінці таке слівце і відразу кинулися шукати йому пояснення в мережах інтернету, то можете не турбуватися. Ми самі вам все розповімо. Отже, перш за все потрібно знати..
Якщо ви побачили на нашій сторінці таке слівце і відразу кинулися ...

Фермерське, органічне в'ялене, копчене, сиров'ялене м'ясо за доступною ціною з доставкою по Києву та Україні. Найкращі м'ясні делікатеси з доставкою по Києву та Україні від Naturfood. Побалуйте себе та своїх близьких справжніми смаколиками.