×

У вашому кошику є товари

Оформити замовлення

В'ялене та Копчене

Мацик Домашній (батон)
Новий
150грн/300гр.
Мацик «Домашній» це ще один представник славетного роду Мациків. Додавання сала в мацик робить його смак більш звичним, звідси і назва Домашній.Форма батону дає можливість зручно і швидко наріза..
Мацик «Домашній» це ще один представник славетного роду Мациків. Д...
Мацик з конини
Новий
133грн/250гр.
Зустрічайте новий смаколик- Мацик з конини! Для його приготування беруть конину вищого гатунку, секретний набір спецій, приправляють турботою та любов'ю до власної справи і вуаля - кулінарне чуд..
Зустрічайте новий смаколик- Мацик з конини! Для його приготування ...
294грн/490гр.
Мацик «Поліський» - екологічно чистий в'ялений м'ясний продукт. Мацик зберігає всі свої натуральні якості, адже не піддається термічній обробці і виготовляється виключно з натуральної сировини і..
Мацик «Поліський» - екологічно чистий в'ялений м'ясний продукт. Ма...
Мацик Свинний (батон)
Новий
103грн/200гр.
Сиров'ялений мацик зі свиної вирізки вищого гатунку! Продукт від професійних майстрів для професійних дегустаторів! Форма батону дає можливість зручно і швидко нарізати мацик, щоб ви або ва..
Сиров'ялений мацик зі свиної вирізки вищого гатунку! Продукт від п...
Обжорки зі свинини сиров'ялені
Новий
54грн/100гр.
Назва "Обжорки" говорить сама за себе - людям, як правило, важко зупинитись, коли справа доходить до куштування даного смаколика.Тоненькі слайси сиров'яленого м'ясця вигідно підкреслять смак чер..
Назва "Обжорки" говорить сама за себе - людям, як правило, важко з...
196грн/280гр.
Якщо ви побачили на нашій сторінці таке слівце і відразу кинулися шукати йому пояснення в мережах інтернету, то можете не турбуватися. Ми самі вам все розповімо. Отже, перш за все потрібно знати..
Якщо ви побачили на нашій сторінці таке слівце і відразу кинулися ...

Фермерське, органічне в'ялене, копчене, сиров'ялене м'ясо за доступною ціною з доставкою по Києву та Україні. Найкращі м'ясні делікатеси з доставкою по Києву та Україні від Naturfood. Побалуйте себе та своїх близьких справжніми смаколиками.