В'ялене та Копчене

66грн/120гр.
Наша Бастурма "Вірменська" приготовлена за класичною рецептурою, це сиров'ялений делікатес, що максимально довго зберігає свої натуральні властивості. Для її виготовлення беруть тільки добірні ш..
Наша Бастурма "Вірменська" приготовлена за класичною рецептурою, ц...
67грн/160гр.
Всім фанатам смачної курочки пропонуємо скуштувати новий делікатес від львівських майстрів.Грудки ціпоньки "Не плач, козаче" - це куряча грудка в неймовірному балансі спецій для поціновувачів не..
Всім фанатам смачної курочки пропонуємо скуштувати новий делікатес...
66грн/120гр.
Ковбаса сиров'ялена "Вино-Бьянко" це та сама ковбаса чий смак запам'ятається назавжди, адже вона виготовляється за оригінальною рецептурою з додаванням спецій і оригінального італійського вина. ..
Ковбаса сиров'ялена "Вино-Бьянко" це та сама ковбаса чий смак запа...
99грн/160гр.
Конина володіє неповторним смаком та ароматом. Крім того, вона майже не містить холестерину.Приготовлена за старовинним рецептом, ідеально підходить до темного пива чи червоного вина.Вага середн..
Конина володіє неповторним смаком та ароматом. Крім того, вона май...
143грн/260гр.
Мацик «Поліський» - екологічно чистий в'ялений м'ясний продукт. Мацик зберігає всі свої натуральні якості, адже не піддається термічній обробці і виготовляється виключно з натуральної сировини і..
Мацик «Поліський» - екологічно чистий в'ялений м'ясний продукт. Ма...
160грн/0.5 л.
Паштет Зелений гай - справжній домашній паштет, створений з натуральних продуктів. Ви завжди можете придбати еко-паштет Зелений Гай в інтернет-магазині Naturfood! Вам треба лише оформити замовле..
Паштет Зелений гай - справжній домашній паштет, створений з натура...
120грн/250гр.
Полядвиця готується із свиної вирізки, найніжнішого м'яса свинки.Завдяки багатогодинному контакту із холодним димом, набуває благородного гранатового кольору.Спосіб вживання: нарізати тоненькими..
Полядвиця готується із свиної вирізки, найніжнішого м'яса свинки.З...
72грн/300гр.
Сало мариноване у справжніх спеціях, копчене на холодному диму. Ідеально підходить для того, аби надати стравам природного аромату вудженини. Сало коптиться багато годин, щоб надати вашій ранков..
Сало мариноване у справжніх спеціях, копчене на холодному диму. Ід...
110грн/200гр.
Якщо ви побачили на нашій сторінці таке слівце і відразу кинулися шукати йому пояснення в мережах інтернету, то можете не турбуватися. Ми самі вам все розповімо. Отже, перш за все потрібно знати..
Якщо ви побачили на нашій сторінці таке слівце і відразу кинулися ...

Фермерське, органічне в'ялене, копчене, сиров'ялене м'ясо за доступною ціною з доставкою по Києву та Україні. Найкращі м'ясні делікатеси з найкращої сировини з доставкою по Києву та Україні від Naturfood. Побалуйте себе та своїх близьких справжніми смаколиками.