×

У вашому кошику є товари

Оформити замовлення

ОЛІЯ РОЗТОРОПШІ ORGANIC

155грн

Опис

Маркування "Органік" має продукція, при вирощуванні якої не використовуються синтетичні хімічні речовини і добрива, пестициди і гербіциди. Обробка такої продукції проходить без застосування хлору, в неї не додаються синтетичні ароматизатори, консерванти, а органічне масло не проходить процеси дезодорування та рафінування.

"Олія розторопші" ТМ "Олійні Традиції" виробництва Харьковнатурпродукт по вироблено технології першого холодного віджиму зі свіжих не піддавалися термічній обробці насіння. Використання цієї технології дозволяє зберегти всі природні вітаміни і мікроелементи, якими так багаті насіння "росторопши".

Розторопша - унікальний в своєму роді представник царства рослин. Олія розторопші є цінним дієтичним продуктом і лікарським засобом, який використовується в народній медицині. Самі лікарі стверджують, що найбільш цінною лікарською формою розторопші є її масло, яке можна застосовувати всередину і зовнішньо.

Які корисні елементи містить масло з насіння розторопші?

- У зрілому насінні розторопші міститься найцінніший комплекс флавоноїдів і флаволігнанів. Олія розторопші володіє відмінними лікувально-профілактичні властивості завдяки вмісту в ній хлорофіла, каротиноїдів, токоферолів, комплексу жирних поліненасичених кислот. Жирні поліненасичені кислоти пов'язують холестерин в форму, яка легко виводиться з організму, не даючи йому осідати на стінках судин. Хлорофіл активізує обмінні процеси в клітинах, омолоджує тканини, стимулює процеси відновлення. Крім того, масло з насіння розторопші - відмінний гепатопротектор, в ньому міститься особливий компонент - силібинин, який відновлює клітини печінки, нормалізує її функціонування і дає загальний позитивний ефект на організм людини.

Використання в кулінарії

- У кулінарії масло використовується для приготування різних страв, як правило, салатів. При цьому слід пам'ятати, що масло нагрівати не бажано - при температурі понад 60 градусів воно втратить багато своїх властивостей.

Лікувальні властивості олії з насіння розторопші використовується:

- для лікування печінки, шлунка, кишечника;

- при відновленні після отруєння грибами або іншими токсинами;

- для зменшення побічних дій лікарських препаратів;

- після проходження курсу хіміотерапії або променевої терапії;

- при захворюваннях шкіри, серцево-судинної патології, вуха, горла, носа;

- при гінекологічних проблемах;

- при відновленні після лікування алкоголізму;

- при лікуванні ран, опіків, попрілостей шкіри;

- при лікуванні пародонтозу і стоматиту;

- для зміцнення волосся, запобігає їх випадання і облисіння.


Обсяг: 250 мл

Відгуки (0)

Написати відгук

Будь-ласка ввійдіть чи зареєструйтеся для написання відгуку