×

У вашому кошику є товари

Оформити замовлення

РОСЛИННА ОЛІЯ

93грн/0.25л.
Гірчична олія – це цінний поживний продукт, який володіє широким спектром лікувальних терапевтичних дій. Вона має антисептичні та бактерицидні властивості і є ефективним засобом для лікування шл..
Гірчична олія – це цінний поживний продукт, який володіє широким с...
140грн/0.25л.
Обсяг: 0,25 л.Виробник: ТМ «Олійні Традиції»Термін придатності: 24 місяціЗберігати не допускаючи попадання прямих сонячних променів при температурі від 10 до 25 С.Традиційна східна медицина наго..
Обсяг: 0,25 л.Виробник: ТМ «Олійні Традиції»Термін придатності: 24...
120грн/0.25л.
Ще з давніх-давен з дрібного жовто-червоного насіння рижію отримували цінну, володіючу гострим смаком рижієву олію, конкуруючу за своєю харчовою цінністю зі знаменитою олією з кунжуту (звідси і ..
Ще з давніх-давен з дрібного жовто-червоного насіння рижію отримув...
173грн/0.25л.
          Олія Розторопші є цінним дієтичним продуктом і лікарським засобом, що застосовується у народній медицині. Високі лікувально-профілактичні властивості олії..
          Олія Розторопші є цінним д...
155грн/1 бут
Маркування "Органік" має продукція, при вирощуванні якої не використовуються синтетичні хімічні речовини і добрива, пестициди і гербіциди. Обробка такої продукції проходить без застосування хлор..
Маркування "Органік" має продукція, при вирощуванні якої не викори...

Рослинна олія - незамінний помічник будь-якої господиніРослинну олію використовують у харчуванні дорослих і дітей, у косметології та медицині.

В інтернет-магазині Naturfood Ви можете придбати органічну рослинну олію з всієї України! В розділі Рослинна олія ми пропонуємо на продаж гірчичну олію, горіхову олію, гарбузову олію, кунжутову олію, льняну олію, ріпакова олію, рижієву олію, олію розторопші, а також багато іншого! 

Замовити продукти з доставкою додому по доступних цінах ще не було так легко, як з  Naturfood
Смачного!