РОСЛИННА ОЛІЯ

120грн/0.25л.
Об'єм: 0,25 л.Термін зберігання: 24 місяці при температурі від 10 до 25 °С.  ВиготовленоТМ «Олійні Традиції»Арахісова олія широко використовується у кулінарії, медицині і косметології,..
Об'єм: 0,25 л.Термін зберігання: 24 місяці при температурі ві...
140грн/0.25л.
Цілюща дія олії з гарбузового насіння, на організм людини відома з давніх часів. У середні віки маленька пляшечка цієї чудодійної олії коштувала стільки ж, скільки золота каблучка. Прод..
Цілюща дія олії з гарбузового насіння, на організм людини відома з...
140грн/0.25л.
Обсяг: 0,25 л.Виробник: ТМ «Олійні Традиції»Термін придатності: 24 місяціЗберігати не допускаючи попадання прямих сонячних променів при температурі від 10 до 25 С.Традиційна східна медицина наго..
Обсяг: 0,25 л.Виробник: ТМ «Олійні Традиції»Термін придатності: 24...
80грн/0.25л.
Об’єм: 0,25 л.Виробник: ТМ «Олійні Традиції»Термін споживання: 12 місяців Зберігати, уникаючи попадання прямих сонячних променів при температурі від 10 до 25 °С.Лляна олія є безумовним ліде..
Об’єм: 0,25 л.Виробник: ТМ «Олійні Традиції»Термін споживання: 12 ...
150грн/0.25л.
          Олія Розторопші є цінним дієтичним продуктом і лікарським засобом, що застосовується у народній медицині. Високі лікувально-профілактичні властивості олії..
          Олія Розторопші є цінним д...
90грн/0.25л.
Маркування "Органік" має продукція, при вирощуванні якої не використовуються синтетичні хімічні речовини і добрива, пестициди, гербіциди. Обробка такої продукції проходить без застосування хлору..
Маркування "Органік" має продукція, при вирощуванні якої не викори...

Рослинна олія - незамінний помічник будь-якої господиніРослинну олію використовують у харчуванні дорослих і дітей, у косметології та медицині.

В інтернет-магазині Naturfood Ви можете придбати органічну рослинну олію з всієї України! В розділі Рослинна олія ми пропонуємо на продаж гірчичну олію, горіхову олію, гарбузову олію, кунжутову олію, льняну олію, ріпакова олію, рижієву олію, олію розторопші, а також багато іншого! 

Замовити продукти з доставкою додому по доступних цінах ще не було так легко, як з  Naturfood
Смачного!