×

У вашому кошику є товари

Оформити замовлення

Manteca
59грн/180гр.
Арахісова паста MantEca з медом – натуральний карпатський мед різнотрав`я у поєднанні з арахісом створює неймовірно ніжний дует.Арахісова паста Manteca – це натуральний енергетичний та поживний ..
Арахісова паста MantEca з медом – натуральний карпатський мед різн...
179грн/70гр.
Баобаб – унікальне дерево, яке росте в сухих саванах тропічної Африки. Мякоть та волокна плоду цього дерева висушуть та перетирають, внаслідок чого отримують солодкувато-цитрусовий на смак порош..
Баобаб – унікальне дерево, яке росте в сухих саванах тропічної Афр...
100грн/450гр.
Борошно Чіа є результатом подрібнення попередньо знежиреного насіння Чіа. Борошно містить велику кількість білків, харчових волокон та мінералів, а також біоактивні компоненти з антиоксидантними..
Борошно Чіа є результатом подрібнення попередньо знежиреного насін...
93грн/50гр.
Природний енергетик. Містить гуаранін, але на відміну від кофеїну не перезбуджує організм. Гуарана володіє жироспалювальним ефектом (входить в препарати для схуднення). Чудово знімає синдром пер..
Природний енергетик. Містить гуаранін, але на відміну від кофеїну ...
36грн/90гр.
Заміна кави та шоколаду. Містить в складі фруктозу, тому підходить людям, які страждають від діабету. Надає бадьорості організму, але не містить кофеїну. Добова норма – без обмежень. Спосіб вико..
Заміна кави та шоколаду. Містить в складі фруктозу, тому підходить...
109грн/180гр.
Кунжутна паста Manteca – це густа жирна паста з меленого кунжутного насіння. ЇЇ додають як необхідний компонент до багатьох страв, наприклад до фалафель, до хумусуКрім того, вона служить основою..
Кунжутна паста Manteca – це густа жирна паста з меленого кунжутног...
74грн/130гр.
Ламінарія – рід морських водоростей, який підходять для вживання в їжу та має багато корисних властивостей. Суперфуд славиться високим вмістом йоду, який входить до складу органічних сполук водо..
Ламінарія – рід морських водоростей, який підходять для вживання в...
119грн/60г.
Порошок лукуми – це органічний порошок, який отримують шляхом висушування плоду субтропічного дерева, яке росте на території Андських долин. Регулярне вживання лукуми сприяє стабілізації функціо..
Порошок лукуми – це органічний порошок, який отримують шляхом вису...
119грн/50гр.
Перуанський женьшень. Покращує розумову та фізичну активність. Завдяки сполукам, які діють аналогічно дії анаболічних стероїдів, мака вважається важливим доповненням у харчуванні спортсмені..
Перуанський женьшень. Покращує розумову та фізичну активність.&nbs...
100грн/90гр.
Псилліум – це порошок з лушпиння від насіння індійського подорожника. По суті псилліум – це харчові волокна, які на 80-85 % складаються з клітковини, з яких 71% є розчинною клітковиною (для порі..
Псилліум – це порошок з лушпиння від насіння індійського подорожни...
61грн/90гр.
Смак справжнього шоколаду! Антидепресант, підвищує розумову і фізичну активність. Антиоксидант. Омолоджує організм. Нормалізує стан серцево-судинної системи. Джерело дофаміну – відповідає за від..
Смак справжнього шоколаду! Антидепресант, підвищує розумову і фізи...
51грн/100гр.
Сухе соєве молоко – це продукт рослинного походження, який є смачною, поживною та безпечною альтернативою коров’ячому молоку, зокрема для людей з непереносимістю лактози, оскільки не містить її ..
Сухе соєве молоко – це продукт рослинного походження, який є смачн...
139грн/90гр.
Абсолютний чемпіон за вмістом амінокислот, вітамінів та мікроелементів. Вміст білка спіруліни втричі перевищує вміст білка в м’ясі. Покращує стан шкіри (можно додавати у маски для обличчя). Спір..
Абсолютний чемпіон за вмістом амінокислот, вітамінів та мікроелеме...
81грн/90гр.
За своїми властивостями годжі дійсно унікальна. У складі цих ягід знаходиться величезна кількість корисних вітамінів і мінералів, які необхідні нашому організму.Так, в ягодах годжі знаходяться 4..
За своїми властивостями годжі дійсно унікальна. У складі цих ягід ...
Показано 1 по 14 з 14 (Всього сторінок 1)