×

У вашому кошику є товари

Оформити замовлення

10 правил здорового харчування | Naturfood

Переглядів: 2401 Коментарі: 0


10 правил здорового харчування від інтернет-магазину органічних продуктів Naturfood:

Вести здоровий спосіб життя не так вже й важко. І обмежень, які можуть вас лякати, не так багато, оскільки все смачне, але шкідливе, легко можна замінити на смачне, але здорове. Слідуйте основним правилам здорового харчування і зробіть їх звичними для себе. Через якийсь час незчуєтеся, як почуватиметеся бадьорими, активними і сповненими енергії.

1.  Збалансована дієта Це різноманітні, але в помірній кількості страви. Слід поєднувати продукти різних харчових груп. У цьому вам допоможуть піраміди харчування, таблиці калорійності та калькулятори калорій.

2.   Фізична активність урівноважує баланс енергетичної потреби. Людям, які працюють розумово, потрібна підвищена активність.

3.  Продукти з грядки містять білок, вітамін B1, магній, залізо, цинк і цінну харчову клітковину. Остання полегшує боротьбу із зайвими кілограмами, тому варто ознайомитися з дієтою, збагаченою клітковиною.

4.  Молочні продукти є джерелом кальцію і вітаміну B2. Їх можна замінити йогуртами, кефіром, а також пісним сиром. Особливо важливу роль відіграють для дітей і вагітних жінок.

5.  Риба й бобові рослини є джерелом повноцінного білка. 2-3 рази на тиждень варто замість м’яса споживати рибу чи морепродукти та бобові рослини.

6.  Овочі та фрукти містять мало калорій, безліч вітамінів, цінні мінеральні елементи та клітковину. Варто дотримуватися правила – овочі та фрукти 5 разів на день.

7.  Жири рослинного походження містять всі необхідні компоненти для енергозабезпечення організму.

8.  Цукор і солодощі – це джерело порожніх калорій і не містять поживних речовин. Рекомендується виключити споживання цукру та солодощів зі щоденного меню.

9.  Сіль. Замість неї варто використовувати трави та приправи.

10. Алкоголь висококалорійний і не містить поживних речовин. Слід звести його вживання до мінімуму.

 

Коментарі

Написати коментар