×

У вашому кошику є товари

Оформити замовлення

Найдорожчий у світі сир коштує 1000 Євро за кілограм

Переглядів: 1939 Коментарі: 0

 Згідно з інформацією Вікіпедії, найдорожчим сиром у світі вважається сир під назвою Pule (Пуле). Його виготовляють у сербському заповіднику Zasavica. Ціна продукту пов’язана з унікальністю його виробництва. Для виготовлення 1 кг пуле необхідно 25 кілограмів молока ослиць балканської породи. Молоко повинно бути свіжим. Оскільки на день тварина дає в середньому 200 мл молока, вартість сировини складає близько 40 Євро за літр.

 Пуле має білий колір і розсипчасту консистенцію. За смаком схожий на іспанський овечий сир манчего, але експерти кажуть що цей більш яскравий і колоритний.

 За легендою, саме молоку ослиць Клеопатра завдячувала своїй красі. Щодня цариця приймала ванну зі свіжого продукту і від цього мала завжди сяючий вигляд і молоду шкіру.

 На нашому сайті органічні фермерські сири не такі дорогі, але надзвичайно смачні і корисні. Від їхнього споживання утворюється гормон щастя, а він, кажуть, і є основою молодого вигляду. Інтернет-магазин продуктів здорового харчування Naturfood має в своєму асортименті багато смачних представників сирної продукції.

 Замовляйте здорову їжу з доставкою додому та будьте завжди в гарному настрої та гарному самопочутті, смачного!

Коментарі

Написати коментар