×

У вашому кошику є товари

Оформити замовлення

Чому ми радимо вашим малюкам скуштувати імбирні пряники

Переглядів: 2590 Коментарі: 0


Хочете здивувати свою дитину смаколиками, проте готувати немає часу? Втомилися купувати однотипне печиво з великим вмістом цукру? Немає змоги придбати та об’єднати корисні інгредієнти?

Тоді неодмінно спробуйте один із різновидів імбирних пряників від ТМ «Закарпатський пряник». До їх складу входить не лише борошно, мед, імбир, кориця, яйце, але й різноманітні корисні додатки: горіхи та родзинки, какао, мак, насіння гарбуза та соняшника, фундук. 

Діти полюбляють пряники, адже вони не лише смачні та корисні, але й виступають своєрідним атрибутом, що своєю формою чи зображеним на ньому малюнком, переносить дитину у казковий світ. Не даремно однією з улюблених дитячих казок є казка братів Грім   «Гензель і Гретель», у якій головні герої натрапили на пряничну хатинку, що була зроблена із цукру і пряників різноманітної величини та смаку.   

Насправді, у кожній країні світу існує свій рецепт виготовлення імбирних пряників, випікання якого пов’язане з тими чи іншими традиціями або казковими героями, чим і викликають у діток цікавість. Так, у Англії імбирний пряник має вигляд пряникового чоловічка, у Німеччині, Норвегії та Швеції  пряники прикрашають цукерками та глазурують, у Швейцарії їх роблять з марципановою начинкою, такі пряники навіть стали улюбленими смаколиками відомого польського композитора Ф. Шопена, коли він у дитинстві відвідував свого хрещеного батька. Згадки про такий вид пряників є у кубинській народній казці «Марципановий чоловічок». 

Не зволікайте та занурте своїх дітей у світ дитинства із неповторним смаком імбирних пряників від ТМ «Закарпатський пряник».

Коментарі

Написати коментар