×

У вашому кошику є товари

Оформити замовлення

Гарантії

Онлайн магазин NaturFood – це найчесніші ціни

Ми гарантуємо, що відповідально підходимо до вибору натуральних продуктів, їх якості та обґрунтовано формуємо ціни. Це можливо завдяки тому, що ми працюємо безпосередньо з виробниками і офіційними постачальниками екологічних продуктів. Ви не переплачуєте за оренду рітейлерів в супермаркеті або надбавки посередників. Висока якість фермерських продуктів, зручна оплата і доставка робить співробітництво з нами приємним, вигідним і смачним.

Умови обміну / повернення товару неналежної якості

Якщо придбана Вами одиниця товару обгрунтовано є неналежної якості, на Ваш вибір ми готові обміняти, повернути гроші або врахувати вартість при здійсненні Вами наступної покупки.

Допомога і консультування

Наша служба підтримки завжди готова відповісти на будь-які ваші питання по телефону або в режимі онлайн. Проконсультуватися або висловити ваші пропозиції і побажання ви можете тут: (сторінка Контакти )

Захист інформації

Ваші особисті дані надійно збережені. Ми використовуємо сучасні технології для захисту персональних даних клієнта. Ми поважаємо приватне життя своїх клієнтів і дуже цінуємо вашу довіру. Вся особиста інформація наших клієнтів – суворо конфіденційна і захищена від небажаного перегляду. Ми використовуємо ваші дані тільки для того, щоб повідомляти Вам про нові пропозиції та забезпечувати доставку.