Evie Honey

Ми невелика сімейна компанія, яка щиро і з любов’ю виготовляє для Вас смачний крем-мед з  фруктами, ягодами та горіхами. Наші діти - це наше натхнення та мотиватор до розвитку. Нас завжди турбувало те, що діти люблять солодощі, а магазинні смаколики найчастіше не є корисними. 

Найголовнішою місією і метою для нас є створення натурального, безпечного, корисного продукту, який принесе користь не лише дітям, але й дорослим. Естетичне виконання і гарна  якісна упаковка не менш важлива, адже хочеться отримувати від продукту не лише користь а й естетичне задоволення.75грн/100гр.
Крем–мед з абрикосом  "Абрикосовий кураж".  Яскраве поєднання смаку соковитого абрикоса та  ніжного меду створюють настрій твого дня. Цей мікс дивує ..
Крем–мед з абрикосом  "Абрикосовий кураж".  Яс...
75грн/100гр.
Крем-мед з бананом та карамеллю «Банан & Карамель». Цікавий смак створений спеціально для яскравих та емоційних особистостей, які люблять життя, експерименти, відкриття н..
Крем-мед з бананом та карамеллю «Банан & Карамель». ...
75грн/100гр.
Крем-мед  з малиною "Малиновий шейк".  Легке та приємне поєднання ягід  малини та ніжного меду перенесе вас у літній садок із свіжими ягодами та аром..
Крем-мед  з малиною "Малиновий шейк".  Легке т...
75грн/100гр.
Крем-мед з фундуком «Фундук». Якщо щось може бути смачнішим від меду з горіхами, то це тільки крем-мед з фундуком.  Ніжне горіхове праліне, шматочки справжнього  фундука..
Крем-мед з фундуком «Фундук». Якщо щось може бути смачнішим від ме...
75грн/100гр.
Крем-мед  з чайною  трояндою  «Чайна троянда».  Чайна троянда – найкрасивіша троянда, що  має  тонкий аромат  з легкими нотк..
Крем-мед  з чайною  трояндою  «Чайна...
75грн/100гр.
Крем-мед з шоколадом «Чорний  шоколад».  Чорне золото – старовинна назва чорного шоколаду, який завжди асоціювався з багатством, розкішшю та достатком.  Благор..
Крем-мед з шоколадом «Чорний  шоколад».  Чорне...
75грн/100гр.
Ніжний крем-мед зі шматочками ароматної вишні сорту Амарена приємно здивує поціновувачів цієї смачної ягоди.Легка кислинка в поєднанні із солодким медом перетворює цей продукт у ніжний &nbs..
Ніжний крем-мед зі шматочками ароматної вишні сорту Амарена приємн...
75грн/100гр.
Крем-мед  з кедровим горіхом «Кедровий горіх» – легкий смак кедрового горіха в поєднанні з ніжним квітковим медом створюють незабутній смак, зупинитися перед яким неможл..
Крем-мед  з кедровим горіхом «Кедровий горіх» – лег...
75грн/100гр.
Крем-мед  з апельсином "Королівський апельсин " – це гармонія смаку в кожній ложці. Поєднання солодкого меду та легкої кислинки апельсину – цей смак для гурманів!Кр..
Крем-мед  з апельсином "Королівський апельсин " – ц...
75грн/100гр.
Крем-мед з м'ятою та лаймом "Мохіто" – це  свіжий  присмак м'яти та кислинка цедри зеленого лайму. Він освіжає та насичує вітамінами та приємними спогадами про літо..
Крем-мед з м'ятою та лаймом "Мохіто" – це  свіжий&n...
Показано 1 по 10 з 10 (Всього сторінок 1)