×

У вашому кошику є товари

Оформити замовлення

Evie Honey

Ми невелика сімейна компанія, яка щиро і з любов’ю виготовляє для Вас смачний крем-мед з  фруктами, ягодами та горіхами. Наші діти - це наше натхнення та мотиватор до розвитку. Нас завжди турбувало те, що діти люблять солодощі, а магазинні смаколики найчастіше не є корисними. 

Найголовнішою місією і метою для нас є створення натурального, безпечного, корисного продукту, який принесе користь не лише дітям, але й дорослим. Естетичне виконання і гарна  якісна упаковка не менш важлива, адже хочеться отримувати від продукту не лише користь а й естетичне задоволення.75грн/100гр.
Крем–мед з абрикосом  "Абрикосовий кураж".  Яскраве поєднання смаку соковитого абрикоса та  ніжного меду створюють настрій твого дня. Цей мікс дивує ..
Крем–мед з абрикосом  "Абрикосовий кураж".  Яс...
75грн/100гр.
Крем-мед з бананом та карамеллю «Банан & Карамель». Цікавий смак створений спеціально для яскравих та емоційних особистостей, які люблять життя, експерименти, відкриття н..
Крем-мед з бананом та карамеллю «Банан & Карамель». ...
75грн/100гр.
Крем-мед з фундуком «Фундук». Якщо щось може бути смачнішим від меду з горіхами, то це тільки крем-мед з фундуком.  Ніжне горіхове праліне, шматочки справжнього  фундука..
Крем-мед з фундуком «Фундук». Якщо щось може бути смачнішим від ме...
Показано 1 по 3 з 3 (Всього сторінок 1)