×

У вашому кошику є товари

Оформити замовлення

ФГ "Еко-Карпати"


Фермерське господарство (ФГ) “ЕКО - Карпати” знаходиться у передгір’ї Карпат, серед чистої незасміченої природи, що й стало поштовхом для виготовлення смачних та корисних продуктів харчування. Метою створення фермерського господарства було розведення кіз альпійської та зааненської порід, а також виготовлення якісних сирів і кисломочної продукції. Приміщення ферми було придбано у 2012 р., і разом з тим кілька десятків козенят із найближчих сіл та чистокровні козлики зааненської та альпійської порід з Франції. Зааненська порода кіз популярна у Румунії та Голландії, в той час як у Франції переважає альпійська - через хорошу продуктивність та високий вміст білка.

Весною 2013р. було закуплено доїльне обладнання на 12 місць одночасного доїння та орендовано приміщення для сироварні, де почали вчитися робити сири. Влітку 2013 р. за волонтерською програмою Swisscontact (Швейцарія) до нас завітав Карлос Марбах - сировар із багатолітнім досвідом. Разом з ним ми освоїли досить тонкий, та надзвичайно цікавий процес виготовлення сиру із пліснявою, дізналися про усі нюанси створення справжньої фети, а також, аби виробництво було безвідходним, кожен літр сироватки ми переробляли на ніжну рікотту. Для належного дозрівання твердих сирів під керівництвом волонтера було створено камеру для дозрівання сирів, де підтримується необхідна температура та вологість.

З 2014 року ФГ “Еко - Карпати” є членом громадської спілки “Смак українських карпат”.Сир козячий "Халлумі"
sale
64грн 90грн
Халлумі це м'який сир з козячого молока . Прованські трави надають сиру неперевершений смак та аромат. Халлумі прекрасно підходить для гриля, його можна їсти з хлібом та овочами, а жителі Кіпру ..
Халлумі це м'який сир з козячого молока . Прованські трави надають...
Сир коров'ячий "Брі"
sale
49грн 54грн
Класичний мякий сир з французьким корінням, але карпатського виробництва. Ідеально комбінується з овочами, вином, різними видами соусів. Ніжний, елегантний смак в поєднанні з благородною пл..
Класичний мякий сир з французьким корінням, але карпатського вироб...
Показано 1 по 2 з 2 (Всього сторінок 1)