×

У вашому кошику є товари

Оформити замовлення

ФГ "Еко-Карпати"


Фермерське господарство (ФГ) “ЕКО - Карпати” знаходиться у передгір’ї Карпат, серед чистої незасміченої природи, що й стало поштовхом для виготовлення смачних та корисних продуктів харчування. Метою створення фермерського господарства було розведення кіз альпійської та зааненської порід, а також виготовлення якісних сирів і кисломочної продукції. Приміщення ферми було придбано у 2012 р., і разом з тим кілька десятків козенят із найближчих сіл та чистокровні козлики зааненської та альпійської порід з Франції. Зааненська порода кіз популярна у Румунії та Голландії, в той час як у Франції переважає альпійська - через хорошу продуктивність та високий вміст білка.

Весною 2013р. було закуплено доїльне обладнання на 12 місць одночасного доїння та орендовано приміщення для сироварні, де почали вчитися робити сири. Влітку 2013 р. за волонтерською програмою Swisscontact (Швейцарія) до нас завітав Карлос Марбах - сировар із багатолітнім досвідом. Разом з ним ми освоїли досить тонкий, та надзвичайно цікавий процес виготовлення сиру із пліснявою, дізналися про усі нюанси створення справжньої фети, а також, аби виробництво було безвідходним, кожен літр сироватки ми переробляли на ніжну рікотту. Для належного дозрівання твердих сирів під керівництвом волонтера було створено камеру для дозрівання сирів, де підтримується необхідна температура та вологість. З 2014 року ФГ “Еко - Карпати” є членом громадської спілки “Смак українських карпат”.Сир козячий "Бойківський" 140гр.
знижка
78грн 87грн
Твердий сир з козячого молока. Зроблений за стародавнім бойківським рецептом. Оригінальний, насичений смак.Час визрівання: не менше 3-х місяців.  Вага шматочка: 140-200 гр. Підписуйтес..
Твердий сир з козячого молока. Зроблений за стародавнім бойківськи...
Сир козячий "Брі"
знижка
89грн 99грн
Класичний мякий сир з французьким корінням, але карпатського виробництва. Ідеально комбінується з овочами, вином, різними видами соусів. Ніжний, елегантний смак в поєднанні з благородною пл..
Класичний мякий сир з французьким корінням, але карпатського вироб...
Сир козячий "Горган"
знижка
95грн 105грн
Твердий сир з козячого молока. Додавання перчику зумовлює елегантну пікантність сиру, що проявляється в ароматі та смаку. Зріє протягом 3-х місяців. Назва сиру походить від гірського масиву, неп..
Твердий сир з козячого молока. Додавання перчику зумовлює елегантн...
Сир козячий "Халлумі"
знижка
77грн 86грн
Халлумі це м'який сир з козячого молока . Прованські трави надають сиру неперевершений смак та аромат. Халлумі прекрасно підходить для гриля, його можна їсти з хлібом та овочами, а жителі Кіпру ..
Халлумі це м'який сир з козячого молока . Прованські трави надають...
Показано 1 по 4 з 4 (Всього сторінок 1)