НА ДЕСЕРТ

74грн/250гр.
Існує стереотип, що солодощі - це щось смачне і дуже бажане, але не дуже корисне. Виходить, що ми помилялися. Солодощі можуть бути корисними! Мед, горіхи і багато іншого не залишать байдужи..
Існує стереотип, що солодощі - це щось смачне і дуже бажане, але н...
75грн/100гр.
Крем–мед з абрикосом  "Абрикосовий кураж".  Яскраве поєднання смаку соковитого абрикоса та  ніжного меду створюють настрій твого дня. Цей мікс дивує ..
Крем–мед з абрикосом  "Абрикосовий кураж".  Яс...
75грн/100гр.
Крем-мед з бананом та карамеллю «Банан & Карамель». Цікавий смак створений спеціально для яскравих та емоційних особистостей, які люблять життя, експерименти, відкриття н..
Крем-мед з бананом та карамеллю «Банан & Карамель». ...
75грн/100гр.
Крем-мед  з малиною "Малиновий шейк".  Легке та приємне поєднання ягід  малини та ніжного меду перенесе вас у літній садок із свіжими ягодами та аром..
Крем-мед  з малиною "Малиновий шейк".  Легке т...
75грн/100гр.
Крем-мед з полуницею та ваніллю «Полунична ваніль» – це ніжний крем-мед у поєднанні із соковитою полуницею та натуральною стручковою Бурбонською ваніллю. Це справжній королівський..
Крем-мед з полуницею та ваніллю «Полунична ваніль» – це ...
75грн/100гр.
Крем-мед з фісташкою «Фісташка».  Фісташковий крем-мед – це поєднання ніжного крем-меду та перетертої фісташкової пасти, які разом створюють смак вишуканого горіхового пралін..
Крем-мед з фісташкою «Фісташка».  Фісташковий ...
75грн/100гр.
Крем-мед з фундуком «Фундук». Якщо щось може бути смачнішим від меду з горіхами, то це тільки крем-мед з фундуком.  Ніжне горіхове праліне, шматочки справжнього  фундука..
Крем-мед з фундуком «Фундук». Якщо щось може бути смачнішим від ме...
75грн/100гр.
Крем-мед  з чайною  трояндою  «Чайна троянда».  Чайна троянда – найкрасивіша троянда, що  має  тонкий аромат  з легкими нотк..
Крем-мед  з чайною  трояндою  «Чайна...
75грн/100гр.
Крем-мед з шоколадом «Чорний  шоколад».  Чорне золото – старовинна назва чорного шоколаду, який завжди асоціювався з багатством, розкішшю та достатком.  Благор..
Крем-мед з шоколадом «Чорний  шоколад».  Чорне...
75грн/100гр.
Ніжний крем-мед зі шматочками ароматної вишні сорту Амарена приємно здивує поціновувачів цієї смачної ягоди.Легка кислинка в поєднанні із солодким медом перетворює цей продукт у ніжний &nbs..
Ніжний крем-мед зі шматочками ароматної вишні сорту Амарена приємн...
75грн/100гр.
Крем-мед  з кедровим горіхом «Кедровий горіх» – легкий смак кедрового горіха в поєднанні з ніжним квітковим медом створюють незабутній смак, зупинитися перед яким неможл..
Крем-мед  з кедровим горіхом «Кедровий горіх» – лег...
75грн/100гр.
Крем-мед  з апельсином "Королівський апельсин " – це гармонія смаку в кожній ложці. Поєднання солодкого меду та легкої кислинки апельсину – цей смак для гурманів!Кр..
Крем-мед  з апельсином "Королівський апельсин " – ц...
75грн/100гр.
Крем-мед з м'ятою та лаймом "Мохіто" – це  свіжий  присмак м'яти та кислинка цедри зеленого лайму. Він освіжає та насичує вітамінами та приємними спогадами про літо..
Крем-мед з м'ятою та лаймом "Мохіто" – це  свіжий&n...
Медовий імбир
Новий
72грн/200мл.
Такий здоровий і смачний додаток до чаю тепер і у нас. Називається «Медовий імбир». Ударимо вітамінами по холодній погоді! Можна додавати в чай, можна їсти ложкою. А ще баночку "Медового імбира"..
Такий здоровий і смачний додаток до чаю тепер і у нас. Називається...
НА ДЕСЕРТ

Натуральні солодощі  -  це те, про що мріють діти та дуже полюбляють дорослі! Солодощі від Naturfood не тільки не шкодять здоров'ю, а навпаки мають цілий ряд корисних речовин та мінералів! В нашому інтернет-магазині Ви можете придбати солодощі з натурального горіха, солодощі з натуральним медом. В нашій лавці органічних продуктів Ви можете придбати солодощі з коротким строком зберігання! 

Замовити продукти з доставкою додому по доступних цінах ще не було так легко, як з  Naturfood

Смачного!