Блог

Рекомендації щодо приготування сиру в домашніх умовах

Переглядів: 33 Коментарі 0

Зробити сир в домашніх умовах – довготривалий і кропіткий процес, проте результат того вартий. Свіжий, натуральний продукт зі справжнього молока смачніший за той, що можна купити в супермаркеті. Ми розповімо, як приготувати власний сир.

Детальніше

Оcобливості закарпатської кухні

Переглядів: 91 Коментарі 0

Закарпатська кухня – чи не найвиразніша і найрізноманітніша з усіх українських. Вона формувалась протягом віків та охоплює кулінарні традиції багатьох народів по західні боки Карпатських гір – колишньої Австро-Угорщини і Чехословакії, Румунії.

Детальніше

10 кращих фільмів про їжу

Переглядів: 768 Коментарі 0

Приємна мелодрама про талановитого шеф-кухаря популярного ресторану (Кетрін Зета-Джонс), що звикла все тримати під контролем, навіть власне особисте життя, яке повністю поглинула робота. Одного чудового дня порядок справ порушує поява осиротілої племінниці (Ебігейл Бреслін), заради якої головна героїня бере невелику відпустку. Після повернення на роботу вона виявляє, що їй найняли помічника (Аарон Екхарт), який мітить на її місце, принаймні, так вона вважає. Але незабаром

Детальніше

10 правил здорового харчування | Naturfood

Переглядів: 661 Коментарі 0

Вести здоровий спосіб життя не так вже й важко. І обмежень, які можуть вас лякати, не так багато, оскільки все смачне, але шкідливе, легко можна замінити на смачне, але здорове. Слідуйте основним правилам здорового харчування і зробіть їх звичними для себе. Через якийсь час незчуєтеся, як почуватиметеся бадьорими, активними і сповненими енергії.

Детальніше

Найдорожчий у світі сир коштує 1000 Євро за кілограм

Переглядів: 554 Коментарі 0

Найдорожчим сиром у світі вважається сир під назвою Pule (Пуле). Його виготовляють у сербському заповіднику Zasavica.

Детальніше

Снідати чи ні?

Переглядів: 983 Коментарі 0

Снідати чи ні – питання спірне для багатьох людей. Багато вчених і дієтологів наполягають на тому, що ранній прийом їжі дуже важливий для організму. Багато дієт дозволяють у першій половині дня їсти найкалорійніші продукти і страви, навіть солодощі, зате після обіду і до 6 вечора потрібно старатися знижувати кількість вживаних калорій.

Детальніше

Цікаво про гречку

Переглядів: 851 Коментарі 0

Напевно, Україну неможливо уявити без гречки. Відколи вона з’явилася на нашій землі, стала улюбленим продуктом харчування. Господині примудряються робити з неї перші, другі страви і навіть десерти. Гречка цінується не тільки кулінарами. Вона є головним медоносом, саме з неї виготовляють смачний, тягучий, ароматний гречаний мед. Крім того, гречка використовується як в народній, так і в традиційній медицині. До вашої уваги ще кілька корисних властивостей даної крупи.

Детальніше

Отакої! Шоколад не допомагає при депресії?

Переглядів: 692 Коментарі 0

Шоколад може тимчасово допомогти людині в стані депресії. Однак через якийсь час її смуток посилиться. Австралійські вчені з Лікарні Принца Уельського ополчилися на шоколад після дослідження даного продукту. Фахівців цікавило, як шоколад впливає на настрій людини, адже, згідно з поширеною думкою, він рятує від депресивних настроїв. Були набрані добровольці, яких розбили на дві групи. В першу групу увійшли люди, які постійно споживали шоколад.

Детальніше

Показано 1 по 8 з 8 (Всього сторінок 1)